Srpen 2008

Budu ječet, jako by mi šlo o život, jasný? :)

20. srpna 2008 v 21:57 Můj život v melounovém cukru
"Vidíš? Ona je na něj naštvaná." "Třeba ji podvedl!" "To by se teď jen tak nedrželi za ruce." "Třeba to ale nebylo vážný. Třeba ji podvedl s nějakým zvířetem." "Se srnkou třeba. Nebo s nějakou krávou :)."
Dnes jsem byla s Románkem v Moravské Třebové. Je to fakt krásný město a do svých dvou let jsem tam bydlela :-P
Nejdřív jsme byli na zámku na prohlídce alchymistické dílny mistra Bonaciny. Slečna průvodkyně řekla, že jeden člověk si může hodit plyšovou kostkou a podle toho, co si hodí, dostane elixír mládí, krásy, moudrosti nebo čehosi. /Že ostatní ho dostanou taky, ale jim ho prostě jen tak přidělí./ A moje vlastnost všechno-musim-zkusit (první!) mi nedovolila nehodit si, takže jsem na konci dostala elixír moudrosti (vábně vypadající tmavě zelená tekutina, která chutnala strašně sladce). Zatím se necítím nijak chytrá, ale věřím, že to brzo přijde.
Pak jsem si uložila všechny svoje úspory do banky (koruny, eura a dolary :D) a zbyly mi jen peníze na autobus domů. Teď jsem absolutně bez peněz. ABSOLUTNĚ. Ani 50 halířů nemám. Ale i kdybych těch 50 halířů měla, musela bych je do 31. srpna utratit, protože pak končí. Víte to? :-P
Ps.: A dnes jsem u sebe v pokoji zabila 5 komárů, tak doufám, že už tady žádní nejsou. Krásný sny bez dotěrnýho bzučení u ucha přeju ;)

A vy se jako milujete, jo?

16. srpna 2008 v 16:57
Už jsem si úplně vyjasnila, že se mi do školy chce. Dokonce se tam těším :). A jak tak poslouchám a čtu, těší se tam skoro všichni.Nebo ne? Nakoupila jsem si hromadu sešitů (s Medvídkem Pú :D) a tak všechno, co potřebuju. Ve středu mi došlo to nejkrásnější pero a příští týden mi přijde nejkrásnější batoh. Miluju nakupování věcí do školy O:-)
A taky nakupování oblečení. /Ve čtvrtek jsme si s Románkem byli provětrat peněženku v Brně :)/.
Teď je venku moc hnusně, ale ani mi to nevadí. Líbí se mi ležet v posteli, pít džus a číst si.
Já vím, že váš to nezajímá, ale proto vám to píšu :)
PS.: Možná jsem špatná dcera. A možná jsem mámě zrovna dnes neměla říkat, co si doopravdy myslím. Takový to, co se nahromadilo za 16 a půl let mýho života.
PSS:: Už nechci být ani ovocem do Jogobelly, ani sněžným mužem, ani princeznou, jeptiškou, nebo kosmonautem. Budu právničkou. Ally McBeal, těší mě.

I don't have wings, probably an umbrella will do.

13. srpna 2008 v 11:24 Slova, která jsem si přála napsat sama
"Pojďte až na kraj."
"Nemůžeme, máme strach."
"Pojďte až na kraj."
"Nemůžeme. Spadneme!"
"POJĎTE AŽ NA KRAJ."

A oni šli.
A on je strčil.
A oni letěli.
Pojďme letět společně.

N.D.Walsch - Hovory s bohem II.
Chcete lítat?

"Stýská se mi po rajské..."

12. srpna 2008 v 23:32 Můj život v melounovém cukru
M.: "Všichni tady na náměstí mají tak málo intelektu, že by se jim vešel za malíček u nohy. A já ani nemusím machrovat, ale klidně řeknu, že ho mám plnou hlavu." Zní to blbě, ale měl pravdu :)
Byla jsem v Praze. Bylo tam fakt teplo, takový to pravý letní. Ale když jsem pak byla za dva dny v Brně, už to moc letně nevypadalo, navíc tam už padaly listy ze stromů. Takový ty žlutý listy. To znamená podzim a to znamená kaštany, draky a školu. Už jenom 20 dní. Nechce se mi tam, netěším se… Ale strašně mě baví nakupovat sešity, pastelky, obaly a tak podobně. Minulý prázdniny jsem v červenci strávila v papíráku tři čtvrtě hodiny. Tento rok si to nechávám na později, abych se měla na co těšit.
Ale… Svým způsobem se mi tam možná tak trochu docela i chce… I když si stěžuju, tak mě to tam v podstatě baví. A říkejte si co chcete, ale prázdniny mají svý kouzlo v tom, že jsou krátký jen 2 měsíce :)

Buďte blond :)

6. srpna 2008 v 9:48 Můj život v melounovém cukru
Včera jsem tatínkovi pomáhala (za peníze to bylo myslím :)) v práci skartovat nějaký dokumenty a rozbila jsem skartovačku. Dřív mi ve třídě říkali Ničitelka. (To bylo, když se sešlo pár náhod a kamarádku jsem nechtěně shodila ze schodů, spolužákovi jsem nechtěně na batoh vylila silnou kyselinu chloristou a pak jsem ještě nechtěně přejela monitor notebooku (je mi jedno, jestli notebook nemá monitor) křeslem, takže celej praskl. Ale všechno to bylo nechtěně!)
Dnes tady všude neteče až do oběda voda. Stihla jsem si tak tak vyčistit zuby a pak ji vypnuli :/. Takže se teď umývám v Korunní. Zkoušela jsem to nejdřív Mattonkou mojito, ale nebylo to ono, věřte mi. A musím hlídat sestřenici. Je jí 8. Nejdřív jsem si myslela, že to bude strašný, protože ona chce pořád něco vyrábět a mám dost, když jsem s ní hodinu. Natož pak celej den… Ale naplánovala jsem s Románkem aquapark, tak ji odložíme ve vodě a jak ji znám, tak nevyleze do zavírací doby :)
Znáte tu blondýnu? Koukněte na ni… Ona je fakt… Blonďatá :D. Jmenuje se Iva Pazdérková a... 90-60-90! Buďte blond! :D
A druhý video je taky ona. Určitě to znáte, reklama na jogurt. To je nějaký rozbitý :)
Ps.: Dnes večer si konečně objednám mýho vysněnýh Parkera. Pište plnicím perem :)
Pss.: Včera večer jsem dostala knížku od Románka. Jmenuje se Šíleně Tě miluji a je to nejkrásnější knížka na světě :)

Áááá, levandulovááá…

4. srpna 2008 v 15:23 Fotky
V Provance jsou levandule všude, kam se podíváš :)
Bylo to tam vcelku fajn, ale:
  • tady bylo větší teplo než tam.
  • ztratila jsem tam jedny a půl plavky /jakože jedny celý a pak spodní díl druhých :D/. Nechápu, kde jsem je kruci mohla nechat. A proč ne jedny nebo dvoje celý, proč jedny a půl? Ale co, aspoň je to důvod ke koupi nových :).
  • ti žabožrouti nerozumí anglicky. Nebo možná rozumí, ale nedávají to najevo.
  • nějakým nedopatřením nás 9 bydlelo v domě s 6 postelema, takže dětičky musely spát na matraci. /Počítám se mezi dítě/.
  • neměli tam rohlíky ani chleba, jenom dlouhý, světlý a tvrdý bagety.
  • francouzština už se mi nezdá tak krásná, jako dřív. No vážně.