Červenec 2008

Letem lampovým světem

24. července 2008 v 20:07 | Lampofotitelka :) |  Můj život v melounovém cukru
Jedu pryč. Ať žije Francie :)
Mějte se tu všichni krásně… A užívejte si ty třicítky, co mají přijít v sobotu :-P
Lampa pařížská. Nevím, proč všude fotím lampy. Nejspíš mě to uklidňuje, nebo mi to přináší pocit svobody. A nebo taky proto, že prostě proč ne. Máte rádi lampy?

Potkala jsem bílého králíčka, šla jsem za ním, spadla jsem do díry a teď jsem tady.

23. července 2008 v 15:49 Můj život v melounovém cukru
Kdybys měl sen, Neo, ze kterého by ses nedokázal probudit, jak bys poznal co je sen a co skutečnost? (Matrix)
Zklamali jste mě, protože jste skoro všichni kečupáři :-P
Mám pocit, že už angínu nemám. Antibiotika ale musím brát dál. Vlastně mi to ani nevadí, jen kdyby ty prášky neměly tak divnou chuť…
Venku je ale poslední dobou dost hnusně (žádný letní počasí!), takže i bez angíny bych ležela v posteli a četla bych si. Možná bych ale jako bonus sem tam šla ven s Románkem :).
Mimochodem… Četla jsem teď jeden článek o Paris Hilton a komentáře byly plný nadávek na ni. Závidí jí snad úplně všichni, protože má peněz kolik chce a nic jí nechybí. Průměrnýho člověka žene dál motivace žít líp, ale ona má už odmala všechno, co si zamane a to člověku docela rozhodí hodnoty… Podle mě vymetá večírky a dělá průšvihy proto, že se nudí a neví už, co dál. Každej sní o tom, co by dělal, kdyby měl to, co má ona, ale o čem má snít ona, když už všechno má? /Já sama ji ale taky nemusím :-P/
Tak co - závidět? Nezávidět?
Jsem ráda za svůj život.
Lampa. Prostě lampa. Dublinská :)

Hořčičáři X kečupáři

20. července 2008 v 18:15 Výkřiky do tmy
Zakládám hnutí za hořčici.
Opakem hořčice je nejspíš kečup, takže jsem proti kečupu. Nejsem sice ortodoxní hořčičářka, protože všeho moc škodí, ale stojím si za hořčicí.
Když jsem byla úplně malá, táhlo mě to ke kečupu, protože byl červenej a hlavně sladkej. Pak jsem ale zkusila hořčici a po pár letech jsem kečup vyřadila ze svýho jídelníčku :)
Jen bych byla radši, kdyby se hořčice jmenovala hořtice. Líp se to vyslovuje.
A co vy? Hořčice, nebo kečup?

Co asi dělá Mikuláš v létě?

18. července 2008 v 22:53 Můj život v melounovém cukru
"Maminko, co dělá Mikuláš v létě?" "No… Odpočívá přece." "Aha. Tak to teď můžu chodit bosá, když mě nevidí." A tak teď malá Baruška chodí bosá a užívá si toho, že ji Mikuláš nevidí. Ještě ale zapomněla na Ježíška, haha.
Pořád mám víc a víc radši léto. Takový ty tropický teploty, bouřky, dusna, vodu, jahody, zmrzliny, prázdniny… Je to paráda a tak trochu nechápu ty, kterým se to nelíbí.
Na brigádě mě to docela začalo bavit. Tak jsem šla i tento týden. Vlastně jsem šla jenom první tři dny, protože pak jsem nějakým záhadným způsobem dostala angínu. Možná se málo oblíkám, možná chodím s mokrejma vlasama ven a možná jsem ji někoho chytila. Kdyby ale angínu přenášeli komáři (o tom zatím nic nevím), řekla bych, že ji na mě přenesli oni, protože mám na sobě nejmíň milion červených fleků od jejich štípanců. /Možná trochu přeháním, ale každopádně je jich fakt moc :)/. Za poslední 3 dny jsem zabila 11 komárů. A to jenom ve svým pokoji.
Mimochodem, ani jsem nestačila napsat, že mi v posteli prasklo už čtvrtý prkno (jistěže ne samo, můj Románek si na ni zase "sedal" :D) a už mám novou. Je úžasná. Krásná, měkká, černá, kovová, princeznovská. Sice nemá nebesa, není vodní a vůbec se sem vůbec nehodí, ale mám ji ráda :)
Ps.: Byla jsem u doktorky. Brala mi krev a píchala mi cosi do ramene. Strašně mi to vadí, tak jsem se docela šklebila a on mi řekla, ať zavřu oči, že ona je taky zavře, a pak píchne. Že to nebude bolet. Nevím, jestli koukala, protože já jsem oči zavřela, ale bolelo to strašně.
Pss.: Je neupřímnost špatná vlastnost?

Všichni jsou tak trochu… Egoisti největší :)

3. července 2008 v 20:57 Můj život v melounovém cukru
Když jsem byla úplně malá, myslela jsem si, že duha někde začíná a někde končí. Taky jsem si myslela, že děti se dělají líbáním, že kočky jsou samice od psů, že Země je placatá a že princezny neexistujou. Co jste si mysleli vy?
Dneska jsem byla čtvrtej den na brigádě. Je to tam docela fajn. Ráno se to sice vleče, ale pak mě to začíná i bavit :). Dneska jsem značila a tavila lemovky a obmotávala jsem gumičky. Je to dobrá práce.
Nejlepší je pracovat ve firmě u tatínka, kde pracuje i maminka :). Nikdo na mě nekřičí, protože, protože ví, že by je holčička mohla prásknout :D (nekřičeli by na mě sice ani tak, ale co :)). A maminka mi nosí svačiny, pití a zmrzliny. Napravuje tak to, co nedělá v průběhu školního roku.
Mimochodem, nemáte někdo formu na dort ve tvaru srdíčka? Nutně ji na zítra potřebuju. Můj milý má narozeniny.
Jeden krásný únorový podvečer v Dublinu

Já jsem duhová víla.

2. července 2008 v 16:03 | Duhová víla |  Výkřiky do tmy
A kdo jsi ty?